Xiaomi představilo chytrý náramek Hey Plus 1S. První náznak chystaného Mi Band 5?

chytry naramek xiaomi hey plus 1s predstaveni

První chytrý náramek z řady Hey Plus představilo Xiaomi minulý rok v srpnu. Nyní jsme se dočkali nového modelu Hey Plus 1S s obdélníkovým AMOLED displejem a novým systémem heyOS.

Xiaomi Hey Plus 1S má špičkový AMOLED displej a heyOS

První verze náramku Hey Plus moc velkou díru do světa neudělala. A to i kvůli omezené dostupnosti. Zajímavý však byl z úplně jiného důvodu. Oblíbený náramek Xiaomi Mi Band 4 totiž designově vycházel právě z první verze Hey Plus. A vzhledem k tomu, že představení Xiaomi Mi Band 5 je za rohem, existuje velká šance, že i design Hey Plus 1S bude následně použit pro oblíbenější model.

黑加手環1s 開箱影片

黑加手環1s 開箱影片

Všimnout si můžeme toho, že displej je nově obdélníkový, má velikost 0,95 palců a jedná se o AMOLED panel s jemností 282 ppi. Chrání jej tvrzené sklo Corning Gorilla Glass. Náramek splňuje voděodolnost 50ATM, řemínek je pak vyrobený z gumy.

Nechybí ani NFC, i když se podporují pouze platby Alipay, placení v MHD a také jako virtuální klíč do fitness center. Ani u jedné funkce se ale nedá očekávat podpora v České republice. Náramku nechybí klasické funkce jako je měření srdečního tepu, sledování spánku, notifikace z telefonu a samozřejmě monitorování sportovních aktivit. Baterie má kapacitu 120 mAh a podle Xiaomi vydrží až 18 dní na jedno nabití. Zajímavostí je i použití vlastního sytému heyOS.

Jak se vám líbí tento chytrý náramek od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)