TOPlist

Xiaomi začíná prodávat herní myš za pár korun. Co všechno umí?

xiaomi herní myš

Společnost Xiaomi přidává pravidelně na svůj crowdfundingový web Youpin některé své produkty, ale i výrobky třetích stran. Mezi těmi posledními je herní myš Xiaomi Gaming Mouse Lite, která vychází na 99 juanů, což je asi 320 Kč bez daně. Až kampaň skončí, bude se prodávat za 129 juanů, tedy 430 Kč a je možné, že se objeví na různých čínských e-shopech a bude tedy k dostání i v Evropě.

Xiaomi Gaming Mouse Lite bude stát okolo 430 Kč

Xiaomi Gaming Mouse Lite váží pouhých 72 gramů, což je poměrně málo. Používá zlaté mikrospínače TTC, které jsou odolné proti prachu a životnost se udává až na 80 milionů kliknutí. Kromě toho nechybí certifikace IP54. Samotným snímačem je pak Pixart 3327, který používá spousta jiných herních myší jako třeba HyperX Pulsefire Core. Má rozlišení až 6200 DPI, přičemž samotná myš nabízí přepínaní mezi 400, 800, 1600, 3000 a 6200 DPI.

Odezva se pak dostala pod 1 ms, což byste u podobného produktu zřejmě očekávali a nechybí ani RGB osvětlení, tak jak to u herních periferií v dnešní době bývá. Samotná akce začíná 12. ledna a končí 19. ledna.

Jakou herní myš používáte vy?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)