Hodinky Xiaomi Haylou Solar zamíří brzy do prodeje. Lákají na nízkou cenu i spoustu funkcí

xiaomi haylou solar

Crowfundingová kampaň hodinek Haylou Solar byla právě dokončena. Hodinky se začnou prodávat 18. května 2020 a nenabídnou pouze velmi dobrou cenu, ale také spoustu zajímavých funkcí, které byste za tuto cenu zřejmě nečekali.

Mimochodem, název Solar neznamená, že mají hodinky solární panel. Ve skutečnosti disponují 340 mAh baterií, která však udrží hodinky nabité až po dobu 30 dní. Pokud budete mít zapnuté 24 hodinové sledování srdeční frekvence, vydrží pak asi 15 dní, což je stále slušná hodnota. Přední straně dominuje 1,28″ kruhovitý LCD displej s rozlišením 240 x 240. Samotné tělo hodinek je pak tvořeno z kovu.

Nechybí certifikace IP68, takže není problém se s hodinkami sprchovat, nebo si jít dokonce zaplavat. Nechybí sledování spánku, dechová cvičení či sportovní režimy pro různé aktivity. A cena? Ta je velmi příznivá. Xiaomi za ně žádá 150 CNY, což je v přepočtu asi 540 korun bez daně.

Co říkáte na hodinky Haylou Solar?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)