Hodinky Xiaomi Haylou LS04 oficiálně: měsíční výdrž a cena pod 600 korun

xiaomi haylou ls04

Po mnoha spekulacích Xiaomi v pátek konečně oficiálně uvedlo hodinky Xiaomi Haylou LS04. Jedná se o chytré hodinky, které vyvinula podznačka tohoto giganta – Youpin. Nabízí kovové tělo, vynikající výdrž baterie i parádní vzhled. Pojďme si je představit.

Hodinky Xiaomi Haylou LS04 oficiálně

Jak jsme již řekli, hodinky jsou tvořeny z kovu, takže se rozhodně nemusíme bát o nějakou kratší životnost způsobenou horším použitým materiálem. Hodinky můžeme používat roky a nemělo by se jim nic stát. Na první pohled vidíme, že vychází z minimalistického vzhledu a vypadají opravdu pěkně. Displej má velikost 1,28 palce a rozlišení 240 x 240 pixelů.

Nechybí samozřejmě snímač srdeční frekvence, který dokáže monitorovat váš tep celý den. Na výběr pak máme z 12 různých sportovních režimů od běhání přes chůzi až po šplhání. Minulá generace Xiaomi Youpin LS01 nabízí pouze 9 režimů, takže i zde došlo k určitému pokroku.

Nové Xiaomi Haylou LS04 jsou odolné proti vodě a to díky certifikaci IP68, díky čemuž můžete hodinky používat takřka bez omezení. Kapacita baterie není známa, ovšem dle výrobce má vydržet měsíc používání. A cena? Za hodinky v Číně zaplatíme 179 juanů, tedy asi 600 korun bez daně. Dá se očekávat, že se brzy objeví na Aliexpressu, Gearbestu či podobných platformách.

Koupili byste si takto levné hodinky?

Zdroj: xiaomitoday.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (31)