Xiaomi představilo ultra levné chytré hodinky Haylou s velmi dobrou výdrží

xiaomi haylou chytre hodinky

Xiaomi pokračuje v představování nových produktů i na konci prosince, ať už jsou Vánoce nebo ne. Jeden z posledních oznámených produktů jsou chytré hodinky Xiaomi Haylou. Hodinkám nechybí klasické funkce, velmi dobrá výdrž až 14 dní na jedno nabití a překvapuje výbornou cenou, která se přibližuje chytrým fitness náramkům.

Cena hodinek Xiaomi Haylou je v přepočtu 400 Kč

Hodinky se v domovské Číně prodávají za částku 99 CNY, v přepočtu s DPH cca 389 Kč. Cenově tak vychází velice podobně jako třeba starší verze oblíbeného chytrého náramku Xiaomi Mi Band. Hodinky Haylou mají 1,3 palců velký barevný LCD displej s rozlišením 240 x 240 pixelů. Rozměry jsou 40.9 x 35.7 x 11.6 mm a váží 34 gramů. Řemínek hodinek se dá jednoduše vyměnit, přímo v balení je pak silikonový.

Hodinky mají baterii o velikosti 210 mAh, podle Xiaomi vydrží na jedno nabití až 14 dní. Propojení s telefonem funguje na Androidu i iOS. Potěší i splnění certifikace IP68. Nechybí senzor srdečního tepu, sledování spánku či devíti různých aktivit.

Jak se vám líbí hodinky Xiaomi Haylou?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)