Xiaomi Happy Life – levný stolní ventilátor bez vrtule

Levný stolní ventilátor Xiaomi

Českou Republiku zasáhla po aprílovém počasí vlna veder a spousta lidí určitě přemýšlí, jak se ochladit. Jednou ze zajímavých možností je stolní ventilátor, který je napájený z USB vašeho počítače a nemusíte tak řešit složité zapojení do zásuvky. Příjemným bonusem je u ventilátorů také zvlhčení vzduchu. A pokud hledáte zajímavý a levný stolní ventilátor, máme pro vás jeden tip.

Tichý elegantní ventilátor bez vrtule

Xiaomi Happy Life 3v1 je kompaktní stolní ventilátor, který neobsahuje žádnou vrtuli a používá technologii, kterou před několika lety představila společnost Dyson. Veškeré pohyblivé části jsou ukryté v těle ventilátoru a vzduch proudí z velkého prstence na horní straně. Sílu větrání je možné nastavit v 3 krocích. Ventilátor je napájen z USB vašeho počítače, nebo ho lze připojit k běžnému adaptéru od mobilního telefonu, stačí mu 5V a 2A. Jedním z hlavních parametrů u ventilátorů je také hlučnost. Xiaomi Happy Life produkuje maximálně 40db, což odpovídá běžnému hluku, který je přes den v bytě. Díky tichosti vás nebude rušit při vaší práci.

Bonusové funkce pro příjemné prostředí

Většina stolních ventilátorů umí prostě jenom foukat, ale Xiaomi Happy Life má 2 funkce navíc. První z nich je lampička, která slouží spíše k příjemné atmosféře u počítače, než k regulérnímu svícení. Druhou, zajímavější funkcí je zvlhčovač vzduchu. Ve ventilátoru naleznete 60ml nádržku na vodu, kterou umí tento gadget odpařovat a vytvořit doma příjemnější prostřední v letních dnech. Voda je odpařována v zadní části ventilátoru, který při větrání fouká páru přímo na vás a ještě více vás ochladí. Nádržka vody vystačí na 3hod zvlhčování vzduchu.

Skvělá cena a doručení zdarma

Ventilátory bez vrtule patří mezi dražší kousky, pokud hledáme kvalitní značkový produkt, ale jak je u Xiaomi zvykem, poměr ceny a výkonu je bezkonkurenční. Xiaomi Happy Life pořídíte v eshopu Banggood za necelých 40USD s doručením zdarma (cca 880Kč). Tento ventilátor je již na cestě do naší redakce a můžete se tak brzy těšit na test. Kromě Xiaomi Happy Life naleznete v nabídce Xiaomi i levnější obyčejné stolní ventilátory za ceny od 13USD.

Využili byste tento stolní ventilátor?

Zdroj: banggood.com

Lukáš Mrkvička
O Autorovi - Lukáš Mrkvička

Velký příznivce moderních technologií, který stále skáče mezi světem Androidu a světem nakousnutého jablka. Na každém si najde něco, co se mu líbí, ale nikdy… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)