Xiaomi aktualizuje grafické ovladače pro telefony s čipem Snapdragon 865. Co vylepšují?

xiaomi ovladače pro grafickou kartu

Koncem minulého roku Qualcomm sdělil, že bude možné aktualizovat ovladače GPU prostřednictvím Obchodu Play až s novým čipsetem Snapdragon 865. Dle vývojářů z XDA je Xiaomi první společností, která tuto možnost využila. Nyní je totiž možné aktualizovat grafické ovladače telefonů Xiaomi právě s čipem Snapdragon 865.

Výrobci telefonů si mohou ovladače od Qualcommu převzít a přizpůsobit je obrazu svému. Qualcomm je totiž dává do všech telefonů stejné. Čínský gigant tedy udělal několik změn a nyní je možné si je stáhnout, ovšem zatím pouze v Číně. Využije je však však jen několik náročných her, jako je Fortnite nebo PUBG. Ovladače se nyní budou lépe přizpůsobovat teplotám telefonu a taktovat se dle potřeby.

xiaomi snapdragon 865 grafické ovladače

Nyní je Xiaomi tedy prvním výrobcem, který využil této možnosti. Je zde však plno dalších telefonů, které mají tento čipset a tak doufáme, že uvidíme aktualizace i od dalších výrobců.

Stáhnete si grafické ovladače pro Snapdragon 865?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)