Nový monitor od Xiaomi cílí na hráče. Nabízí 240Hz panel a skvělou cenu

xiaomi monitor herní

Xiaomi už dávno nevyrábí jen mobilní telefony a svůj kus koláče si nějaký čas bere i na poli televizí a počítačových monitorů. V loňském roce došlo na představení herního kousku s úhlopříčkou 24,5 palce a obnovovací frekvencí 144 Hz. Před pár dny ale čínský gigant představil vylepšenou verzi.

Xiaomi Fast LCD Monitor 24.5 240Hz

Nový Xiaomi Fast LCD Monitor 24,5″ disponuje obnovovací frekvencí 240 Hz, rozlišením Full HD a maximálním jasem 400 nitů. Potěší rovněž špičková doba odezvy 1 ms, díky čemuž je tento monitor vhodný i pro ty nejnáročnější hráče kompetitivních titulů jako je třeba Counter Strike: Global Offensive, Overwatch či Valorant. Monitor rovněž podporuje technologii AMD FreeSync Premium a také pokrývá 95 % gamutu DCI-P3. Co se týče portové výbavy, nechybí DisplayPort 1.2 nebo 2x HDMI 2.1.

Monitor lze naklápět dopředu či dozadu a také posouvat nahoru či dolů. Pokud máte zájem, můžete si jej připevnit na standardní VESA držák. V současné době se dá v Číně koupit za v přepočtu asi 5400 korun. Bohužel zatím není jasné, zda se tento kousek dostane i na globální trh.

Jaký monitor doma používáte vy?

Zdroj: notebookecheck

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)