Xiaomi elektrický odpuzovač komárů. Levný a chytrý

Elektronický odpuzovač komárů Xiaomi

V nabídce Xiaomi naleznete spoustu užitečných produtků do domácnosti a s blížícím se létem pro vás máme tip na jeden z nich. Je jím elektrický odpuzovač komárů do domácnosti, díky kterému už vaše noci nebudou plné otravného bzučení. Tento elektrický odpuzovač hmyzu pracuje na principu uvolnění látky odpuzující komáry, není to ultrazvukový odpuzovač hmyzu.

Chytré funkce a elegantní design

Elektrický odpuzovač komárů se jmenuje Xiaomi Mijia WX08ZM. Pod tímto krkolomným názvem se skrývá elegantní zařízení, které perfektně zapadne do interieru vašeho bytu. Nabízí synchonizaci s mobilním telefonem, kde si můžete nastavit, kdy se má spouštět. Odpuzovač komárů od Xiaomi tak vždy sepne, než půjdete spát a ve vaší ložnici nebudou žádní komáři. Příjemným benefitem je velmi tichý chod, díky kterému nebude rušit váš spánek. Zařízení využívá jemného vypouštění pyrethroidů (látka odpuzující komáry) do místnosti pomocí tichého větráčku a zvládne ochránit prostor o velikosti 28 metrů čtverečních.

Dlouhá výdrž a příznivá cena

Elektrický odpuzovač komárů od Xiaomi je napájen dvěmi bateriemi typu AA – běžné tužkovky. Nemusíte tak řešit připojení napájecího kabelu. Tento gadget obsahuje tablety obsahující odpuzující látku, které vydrží 720hod nepřetržitého provozu, což odpovídá 90 nocím bez komárů. Vystačí vám tak na celé léto bez otravných komárů. Domácí odpuzovač komárů od Xiaomi stojí necelých 20USD včetně doručení zdarma, což je skvělá cena za noci bez bzučení a kousání.

Využíváte domácí odpuzovače komárů?

Zdroj: Gearbest.com

Lukáš Mrkvička
O Autorovi - Lukáš Mrkvička

Velký příznivce moderních technologií, který stále skáče mezi světem Androidu a světem nakousnutého jablka. Na každém si najde něco, co se mu líbí, ale nikdy… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)