TOPlist

Xiaomi Electric Pressure Cooker: Chytrý tlakový hrnec, který se dá ovládat telefonem

xiaomi electric pressure cooker predstaveni

Čínský technologický gigant Xiaomi chce mít co nejvíce produktů chytré domácnosti. A to ještě předtím, než nastane hlavní boom. I z toho důvodu chrlí neuvěřitelné množství nových produktů. V podstatě každý den můžeme vidět nějakou novinku. Nyní se dostalo na chytrý tlakový hrnec Xiaomi Electric Pressure Cooker.

Xiaomi Electric Pressure Cooker je elektrický tlakový hrnec pro chytrou domácnost

Už v roce 2017 jsme v redakci testovali Xiaomi chytrý rýžovar, který měl i funkce pro klasické vaření. U novinky Xiaomi Electric Pressure Cooker můžeme vidět mnoho společného, evidentně jde o novou generaci. Už se ale nejedná o rýžovar, v první řadě jde o elektrický tlakový hrnec neboli „papiňák“. Nechybí mu Wi-Fi, takže se dá propojit s chytrou domácností Xiaomi a aplikací Mi Home. Díky tomu se dá na dálku ovládat, nastavovat dobu vaření, teplotu, tlak a pravděpodobně i různé recepty, které jsou určeny pro tlakové hrnce.

Oproti klasickému tlakovému hrnci, které nabízí například Tefal nebo Tescoma, se liší tím, že má vlastní ohřev a nemusí se dávat na plotýnku. Může se tak hodit i do malých bytů nebo na chatu, kde není možnost mít klasický sporák. Podobně jako u rýžovaru Xiaomi, i zde se očekává špičková kvalita konstrukce se zaměřením na bezpečnost. Hrnec má elektromagnetický regulátor tlaku. Samotná nádoba uvnitř je vyrobena z hliníku a dá se jednoduše vyndat například kvůli umytí. Dále je tlakový hrnec vybaven malým LED displejem a několika tlačítky, které umožní ovládání i bez telefonu. Objem nádoby je 5 litrů, jmenovitý tlak je 1,7 atmosféry, může dosáhnout teplot u vaření až 114 stupňů Celsia. Prodej začíná v Číně za cenu 599 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 2 400 Kč.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí tento chytrý tlakový hrnec od Xiaomi?

Zdroj: xiaomitoday.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)