TOPlist

Xiaomi Civi 2 přijde do Evropy a okopíruje nové iPhony. V čem?

xiaomi civi 2 průstřel

Už v úterý, tedy 27. září nám Xiaomi ukáže druhou generaci v Číně oblíbeného mobilu Xiaomi Civi 2. Už nějakou dobu známe většinu hardwarových specifikací, ovšem nyní se ukázal prvek, který můžeme znát z nedávno představených iPhonů 14 Pro. O co přesně jde?

Xiaomi Civi 2 nedostane typický průstřel či kapkovitý výřez, nýbrž pilulkový tvar, ve kterém se budou nacházet celkem dva 32Mpx selfie fotoaparáty. Jeden z nich má být ultraširoký, což není ani u vlajek standardem. Představte si průstřel z některé Huawei vlajky a zarovnejte jej na střed. Rázem tedy uvidíte tzv. Dynamic Island, který je jedním z hlavních taháků nových jablečných mobilů.

xiaomi civi 2

Zatím však není jasné, zda bude výřez nějak spolupracovat se softwarem, nutno ale podotknout, že se to přímo nabízí. Co se týče dalších specifikací, můžeme počítat s OLED panelem nebo čipsetem Qualcomm Snapdragon 7 Gen1. Na rozdíl od předchozích generací by se mělo Xiaomi Civi 2 prodávat i v Evropě, což je hlavně pro nás skvělá zpráva.

Popřemýšlíte o koupi Xiaomi Civi 2?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)