TOPlist

Xiaomi údajně chystá nástupce parádního telefonu Civi. Co jsme zjistili?

xiaomi civi

V září loňského roku jsme se dočkali zajímavého telefonu Xiaomi Civi, který byl však uveden pouze v Číně. Jedná se o vyšší střední třídu, která nabízí například 120Hz OLED displej, 55W nabíjení nebo 64Mpx hlavní fotoaparát a několik měsíců po představení se začíná spekulovat o nástupci.

Xiaomi Civi 2 nabídne výkonnější čipset

Podle jednoho z nejpopulárnějších tuzemských leakerů, Digital Chat Station se chystá nová verze Xiaomi Civi, která nabídne především lepší čipset. V současné generaci tiká čipset Qualcomm Snapdragon 778G, jež by měl nahradit novější Snapdragon 778G+, který americká firma představila na podzim. Ten nabízí o 20 % lepší grafický i výpočetní výkon.

Xiaomi CIVI – Camera Selfies has Never Been this SMOOTH!

Xiaomi CIVI - Camera Selfies has Never Been this SMOOTH!

Samozřejmostí má být přítomnost Androidu 12 s nadstavbou MIUI 13, ostatní specifikace mají zůstat podobné. Hovoříme zejména o displeji, baterii, rychlosti nabíjení nebo fotoaparátech. Pro nás bude klíčové, zda se čínský gigant rozhodně představit druhou generaci i mimo Čínu.

Uvítali byste druhou generaci Xiaomi Civi v Evropě?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)