TOPlist

Xiaomi pracuje na třech telefonech s čipsetem Snapdragon 865. Dva z nich budou mít 108 MPx fotoaparáty

xiaomi snapdragon 865

Týmu z XDA-Developers se dostalo do ruky několik souborů, kde se nachází informace o tom, že Xiaomi pracuje na celkem třech telefonech s čipsetem Snapdragon 865, přičemž dva z nich budou mít 108 megapixelové fotoaparáty. Dva z nich dobře známe. Budou se prodávat jako Xiaomi Mi 10 a Mi 10 Pro, přičemž již dřívější aktualizace MIUI prozradila tento fakt.

Společnost oficiálně potvrdila, že bude v těchto telefonech tikat čipset Snapdragon 865 již dříve. A nutno říci, že se jedná o krok kupředu, oproti Snapdragonu 730G, který tiká v Mi Note 10. Tento telefon totiž jako první přinesl 108 megapixelový fotoaparát. Xiaomi Mi 10 Pro bude dále disponovat rychlým 66W nabíjením, 16 GB RAM a 120 Hz displejem. V klasickém Mi 10 pak nalezneme stejný čipset i fotoaparát, ovšem pomalejší nabíjení.

Dalším zařízením by pak mělo být Redmi K30 Pro. Tento telefon bude taktéž používat Snapdragon 865, ovšem zachová si 64 megapixelovou kameru, kterou používá i klasické Redmi K30. V ostatních specifikacích by se pak taktéž neměl příliš lišit, takže i zde počítáme se 120 Hz displejem. Xiaomi má svou událost na MWC naplánovanou na 24. února, přičemž telefony Mi 10 budou představeny již příští týden v úterý.

Těšíte se na Xiaomi telefony s čipsetem Snapdragon 865?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)