Xiaomi chystá chytrý kartáček s dotykovým displejem a designem Avengers

kartáček s dotykovým displejem

Xiaomi prodává různé kartáčky pod několika značkami. Jedna z nich je i Oclean. A právě do této řady se chystá nový chytrý kartáček s dotykovými displejem. Zajímavý je i design, kde společnost využije partnerství s Marvelem, respektive s Avengers.

Xiaomi Oclean aneb kartáček s dotykovým displejem

Před několika měsíci jsme už jeden z chytrých kartáčků Xiaomi Oclean recenzovali. Na něm nám vadilo hlavně ovládací tlačítko, se kterým jsme měli velké problémy. U nové verze Oclean kartáčku by však tyto problémy mohly být minulostí. Společnost se právě na tuto oblast zaměřila. K tlačítku přidá rovnou i dotykový displej.

xiaomi oclean kartacek displej

Z dostupné fotografie si můžete všimnout toho, že část kolem displeje hodně připomíná tělo fitness náramku Xiaomi Mi Band 3. Z obrázku si také můžete všimnout designových úprav v podobě Avengers. Jeden z kartáčků má vzhled ve stylu Iron Mana, druhý Kapitána Ameriky. Samozřejmě  k dispozici budou i verze se základním vzhledem. Ukazuje se však, že Avengers uvidíme i v dalších produktech Xiaomi. Dnes byla například představena speciální verze telefonu Redmi K20 Pro. Co se týče kartáčku, tak oficiálního představení bychom se měli dočkat v následujících týdnech.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Má podle vás dotykový displej u kartáčků smysl?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)