Xiaomi představilo chytrý domácí teploměr. Cena je pouhých 115 Kč

chytry domaci teplomer xiaomi

Čínské Xiaomi představuje nové produkty v podstatě každý den. Dnes se například dostalo na ultra levný chytrý domácí teploměr s krkolomným názvem Mi Home Bluetooth Hygrothermograph 2. Jednoduše se dokáže propojit s ekosystémem Xiaomi a díky nízké ceně ho můžete pořídit do každé místnosti.

Chytrý domácí teploměr Xiaomi si rozumí nejen s telefony

První verze tohoto teploměru vyšla minulý rok. U druhé generace se Xiaomi rozhodlo pro úspornější displej. I díky tomu už není potřeba AAA baterie, ale stačí jen „knoflíková“ baterie CE2032. Čínská společnost se chlubí i přesným senzorem, který dokáže detekovat změny teploty o 0,1 stupňů Celsia a změnu vlhkosti o 1 procento. Oba tyto údaje uvidíte rovnou na displeji.

Přes aplikaci se dá tento teploměr propojit s telefonem, takže můžete pozorně sledovat teplotu a vlhkost v každé místnosti i s historií. Největší výhoda je však v případech, kdy máte klimatizaci, zvlhčovač vzduchu či topení připojení do chytré domácnosti od Xiaomi. Všechny tyto produkty se můžou automaticky zapínat či vypínat podle teploty nebo vlhkosti, kterou zjišťuje právě tento teploměr. Poslední funkcí je dětský režim, kdy se dá nastavit místnost, ve které je malé dítě. Teploměr vás poté upozorní, pokud teplota či vlhkost překročí dané hodnoty.

V základu se bude tento teploměr prodávat za cenu 29 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 115 Kč. Xiaomi nabídne i speciální balení tři kusů za částku 49 CNY, v přepočtu s DPH cca 195 Kč. V tomto případě vychází jeden kus za 65 Kč.

Jak se vám líbí tento teploměr od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)