Toužíte po chytrých závěsech? Xiaomi představilo levné řešení

xiaomi chytré rolety

Společnost Xiaomi právě představila v domovské Číně další Smart Home produkt. Jedná se o záclonový motor s označením Mijia 1S, díky kterému budete moci na dálku ovládat své záclony a závěsy.

Xiaomi MIJIA Smart Curtain Motor 1S můžete ovládat hned několik způsoby. Kromě aplikace v telefonu mohou čínští obyvatelé využít také hlasového asistenta Xiao AI, přiložený dálkový ovladač nebo lehké zatáhnutí za záclonu. Produkt se dá ovšem ovládat také z dalších zařízení, jako je třeba Xiaomi Smart Home Screen 10.

Xiaomi Mijia Smart Curtain Motor 1S

Xiaomi Mijia Smart Curtain Motor 1S

Novinka unese závaží o hmotnosti až 50 kg, takže by neměl být problém ani s těžšími závěsy, které dokáže roztáhnout rychlostí až 12 cm za sekundu. V aplikaci si navíc můžete nastavit nejrůznější scénáře, jako třeba pomalé roztahování 35 minut předtím, než vám zazvoní nastavený budík. V Číně bude k dostání za 799 juanů, což vychází přibližně na 2 900 Kč.

Koupili byste si podobný produkt?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)