Xiaomi se připravuje na zimu: Levné chytré topení je hitem

chytre topeni xiaomi

Xiaomi nedávno na své crowdfundingové stránce Youpin zveřejnilo nový produkt. A to chytré topení, které je navíc hodně levné. A zájem lidí překvapil i čínskou společnost. Chytré topení už je vyprodané, a to i když se ještě neprodává. Požadovanou částku překonali lidé v době psaní článku o 3 385 procent.

Levné chytré topení Xiaomi je velkým hitem

Novinka patří do řady Xiaomi Smartmi a jde o druhou generaci chytrého topení. Jeden z hlavních úspěchů crowdfundingové kampaně je nízké ceně elektrického radiátoru. Stojí pouze 399 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 1 600 Kč. Oproti první generaci je novinka obohacena o slovo “chytrý”. Co vše tedy umí?

xiaomi smartmi chytre elektricke topeni

První možnost je propojení s Wi-Fi a zapojení do chytré domácnosti od Xiaomi. Díky tomu můžete ovládat topení pomocí telefonu nebo hlasem přes chytrého asistenta. A to i když nejste zrovna doma. Můžete si například zapnout topení 30 minut před příchodem domů. Zároveň se přes aplikaci dá nastavit přesná teplota, dětská pojistka atd.

Další zajímavostí tohoto chytrého topení je malý LED displej, který zobrazuje přesnou teplotu. Nastavení teploty je možné od 16 do 32 stupňů. Topení následně bude udržovat teplotu v místnosti na zvolené hodnotě. Nechybí ani dvojitý snímač teploty, který zastaví topení, pokud teplota v místnosti dosáhne nebo převýší požadované hodnoty. Momentálně není jisté, kdy se elektrické chytré topení dostane do normálního prodeje. Xiaomi musí nejprve zajistit dodávku pro lidi z crowdfundingové kampaně.

Je podle vás chytré topení užitečné, nebo byste dali přednost klasickému “hloupému” topení?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)