Xiaomi chytrá pračka se sušičkou je v Číně hitem: Má skvělou cenu i plno funkcí

chytra pracka se susickou xiaomi

Velice zajímavý produkt se nedávno představil v Číně. Opět se o něj postaralo čínské Xiaomi. Přímo šéf společnosti představil nový produkt, a to kombinaci chytré pračky se sušičkou. Rovněž potěší i nízká cena 1 999 CNY, v přepočtu s DPH tak cca 8 tisíc Kč. Pojďme si novinku představit blíže.

Xiaomi chytrá pračka se sušičkou se v Číně vyprodala za 3 minuty. Očekává se dostupnost i Evropě

Hned po představení produktu v Číně, se mluvčí Xiaomi pro globální trh zeptal na svém Twitter účtu, jestli by se tato pračka se sušičkou měla objevit i mimo Čínu. Ačkoliv dále nic nepotvrdil, už samotná otázka naznačuje, že bychom se časem tohoto produktu mohli dočkat v Evropě.

Pokud se vrátíme k samotnému produktu, tak na první pohled vypadá jako klasická automatická pračka s plněním z přední strany. Nabízí 21 různých režimů pro praní a sušení. Energetická třída je A+. Maximální počet otáček za minutu je 1 400. Pokud jde o samotné sušení, tak dokáže oblečení vysušit do jedné hodiny. Kapacita pračky je 10 kilogramů.

xiaomi chytra pracka se susickou

Kompletně se dá ovládat pomocí telefonu. V aplikaci si můžete navolit kolik vody se má napustit, jakou teplotou se má prát, dobu praní/sušení. A samozřejmě vás aplikace upozorní na konec praní pomocí notifikace. Novinka už se začala prodávat v Číně, ale lidé první várku vyprodali za 3 minuty. Dostupnost mimo Čínu nebyla potvrzena, ale jak už jsme psali výše, šance jsou poměrně velké.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí tento nový produkt Xiaomi?

Zdroj: gizchina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)