Xiaomi chystá představení Mi A3. Nebude chybět 48 MPx fotoaparát a čistý Android

xiaomi mi a3 spekulace

Po představení Redmi Note 7 a Redmi Note 7 Pro, se čínská společnost zaměřuje na řadu Mi A3. U tohoto telefonu se vše točí kolem čistého Androidu, kromě toho bychom se ale měli dočkat 48 MPx fotoaparátu, Snapdragonu řady 700. Designově může vycházet z Xiaomi Mi 9 SE.

Xiaomi začíná lákat na model Mi A3, bude mít rovnou 3 hlavní fotoaparáty

Xiaomi zveřejnilo nové lákadlo v podobě obrázku. Na něm můžeme vidět tři různé sady fotoaparátů. Podle spekulací jde o naznačení toho, že Xiaomi Mi A3 bude mít 3 fotoaparáty, Mi A3 Lite duální fotoaparáty a obě verze jednu selfie kameru. Nedávno navíc šéf indického Xiaomi na Twitter účtu potvrdil, že chystají představené “bomby”. Dříve potvrdil, že půjde o zařízení, které bude mít čipset řady Snapdragon 700.

xiaomi mi a3 teaser

To jde ruku v ruce s únikem informací ze serveru XDA. Ti zjistili, že další Android One telefony od Xiaomi mají kódové označení Bamboo_sprout a Cosmos_sprout. Právě označení “sprout” potvrzuje Android One. I u těchto kódově označených telefonů byl objeven čipset řady Snapdragon 700. Může tak jít o Snapdragon 710, 712 nebo 730.

xiaomi mi 9 se smartphone

Hodně se mluví o tom, že Mi A3 bude vycházet z Xiaomi Mi 9 SE, který má čipset Snapdragon 712, na zadní straně 3 fotoaparáty, včetně 48 MPx, 13 MPx ultra širokoúhlého fotoaparátu a 8 MPx telefoto. Místo toho, aby společnost vydávala několik hodně podobných telefonů, tak můžou vzít Mi 9 SE a vydat jej s čistým Androidem.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Líbil by se vám telefon Xiaomi Mi 9 SE s čistým Androidem?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)