Xiaomi možná chystá levný telefon se zajímavou výbavou. Co o něm víme?

levný telefon xiaomi

Xiaomi dle všeho chystá nový levný telefon s kódovým označením Comet, který má zaujmout svou výbavou. Firma je na trhu už více než 10 let a viděli za tu dobu jsme viděli spoustu zajímavých telefonů, ovšem žádný z nich nedisponuje certifikací IP68. Právě to se má nyní změnit.

Xiaomi chystá levný telefon Comet

Xiaomi prý pracuje na telefonu s kódovým označením Xiaomi Comet, který má disponovat certifikací IP68. O tomto zařízení se začalo v posledních dnech psát stále více, takže o něm víme poměrně mnoho informací. Tikat v něm bude čipset Snapdragon 710, sekundovat mu bude 4 GB RAM a 64 GB paměť. Počítat můžeme také s LCD displejem a baterií o kapacitě 2 900 mAh. Na zadní straně nalezneme duální fotoaparát.

Xiaomi Comet prototype smartphone proves that Xiaomi has dabbled with IP68 waterproofing before

Xiaomi Comet prototype smartphone proves that Xiaomi has dabbled with IP68 waterproofing before

Někteří leakeři tvrdí, že Xiaomi telefon vůbec nevydá. Důvod je prostý – firma již neprodává nové LTE telefony a bude se soustředit výhradně na 5G. Čínský gigant původně plánoval, že si za telefon řekne 700 juanů, což je asi 2 300 korun bez daně. Na to si však budeme muset počkat. Co se týče designu, ten má být velmi podobný jako u modelu Black Shark 3. Společnost se prý telefon poprvé chystala vydat již v roce 2018, ovšem nakonec dostal přednost model Xiaomi Mi 8 SE.

Líbil by se vám takový telefon?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)