TOPlist

Xiaomi srazilo ceny na minimum, do extrémní slevy padl i absolutní bestseller

Xiaomi_Redmi_Note_12_camera

Komerční článek

  • Xiaomi spouští obří slevy
  • Za výrazně nižší ceny jsou nejprodávanější telefony výrobce
  • Bestseller Redmi Note 12S koupíte za nejlepší letošní cenu

Xiaomi těsně před Vánoci spouští brutální slevy na své telefony. Ceny na minimum padly u těch nejpopulárnějších smartphonů, včetně aktuálního bestselleru Redmi Note 12S. Kromě rekordně nízkých cen ale ke všem navíc dostanete záruku prodlouženou na 3 roky zdarma.

Bestseller za top cenu

Zvláštní pozornost si zaslouží Xiaomi Redmi Note 12S nyní za pouhých 4 761 Kč (běžně 5 290 Kč), který je podle srovnávače Heuréka momentálně absolutním bestsellerem mezi telefony. A není divu, za tak nízkou cenu nabídne opravdu slušnou výbavu – 108Mpx fotoaparát, 90Hz AMOLED displej, velkou 5 000mAh baterii s podporou rychlého nabíjení a také na svoji cenu velmi slušnou paměť 8GB/256GB. Xiaomi_Redmi_Note_12S_front_back

Nejlevnější 200Mpx foťák a 120W nabíjení

Za super cenu je i nejvyšší model řady Redmi Note 12 Pro+, který představuje zdaleka nejlevnější smartphone s 200Mpx fotoaparátem a extrémně rychlým 120W nabíjením. Telefon je teď k mání už za 7 541 Kč (běžně 9 490 Kč). Na tak nízkou cenu se dostanete jedině u Mobil Pohotovosti, kde k němu kromě 3leté záruky získáte navíc ještě bonus tisíc korun, o který si můžete konečnou cenu telefonu ponížit – stačí prodat jakékoli starší zařízení (telefon, tablet, chytré hodinky atd.)

Všechny Xiaomi v maximálních slevách:

Všechny výše uvedené modely koupíte nejvýhodněji u Mobil Pohotovosti. Kromě nižších cen získáte jedině tam navíc ještě prodlouženou 3letou záruku zdarma, což je u takto levných telefonů nevídané. Snížené ceny i záruka zdarma platí jen po omezenou dobu.

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)