Xiaomi CC je nová řada telefonů od mladých pro mladé. První model bude mít vyklápěcí fotoaparát

xiaomi mi cc predstaveni rada

Brzy uvidíme nové telefony od Xiaomi pod řadou CC. Novinku dnes společnost představila na akci v Číně. CC je zkratka pro Chic & Cool. Zajímavé je to, že na telefonech této řady budou pracovat pouze lidé, kteří se narodili v devadesátých letech minulého století a výše. Xiaomi totiž chce tvořit telefony od mladých pro mladé. Hodně se při vývoji mají využívat i studenti.

Řada Xiaomi CC nabídne trendy telefony pro mladé

Zástupci čínské společnosti prozradili, že polovina designového týmu jsou umělci, kteří mají vytvářet doslova odlišný pohled na trendy. Výsledkem má být odlišný design. Telefony mají být navíc hodně barevné. Nebude ale chybět perfektní hardware tak, jak jsme u Xiaomi zvyklí. U prvního modelu se bychom se měli dočkat vyklápěcího fotoaparátu a zároveň technologie Meitu pro zkrášlení fotografií.

xiaomi mi cc9 spekulace otocny fotoaparat

Ostatně Xiaomi právě Meitu telefony nově vyrábí a vydává. Očekává se, že se tyto dva světy spojí a Xiaomi CC telefon bychom měli vidět i v podobě Meitu zařízení. K dispozici je i první render, ze kterého můžeme vidět právě vyklápěcí fotoaparát. Kromě toho se minulý týden objevil v certifikaci TEENA nový model Xiaomi M1904F3BC, což by měl být model CC9e. Měl by mít 6,39 palců velký displej, AMOLED panel, baterii o velikosti 4 000 mAh a rychlé 18w nabíjení. Na přední straně je 32 MPx selfie kamera, na zadní straně je 48 MPx hlavní fotoaparát.

xiaomi mi cc9e

Je podle vás další řada telefonů od Xiaomi nutná?

Zdroj: fonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)