Xiaomi brzy představí Mi 10S. Disponuje nejlepším zvukem ze všech telefonů

nový telefon xiaomi snapdragon 870

Přestože Xiaomi představilo novou řadu Mi 11 před několika týdny chystá další telefon z řady Mi 10. Má dostat název Xiaomi Mi 10S a společnost jej představí již 10. března, tedy tuto středu. Co o něm všechno víme?

Xiaomi brzy představí Mi 10S

Zadní strana telefonu silně připomíná model Mi 10 Ultra. Nachází se zde také stejný 108 MPx snímač, ale o přejmenovaný telefon nejde a rozdíly v telefonech najdeme. V tomto modulu se nachází rovněž LED blesk, ultraširoký, makro a hloubkový senzor. Chybí však periskop, kterým disponovala právě loňská vlajková loď. O displeji toho zatím moc nevíme, avšak se pravděpodobně jedná o AMOLED panel se čtečkou otisků prstů. Na zadní straně ani v power tlačítku se totiž nenachází čtečka otisků prstů.

V telefonu má tikat čipset Qualcomm Snapdragon 870. Jedná se o přetaktovanou verzi Snapdragonu 865 Plus se stejným grafickým čipem. O výdrž se pak bude starat 5 000 mAh baterie s 33 W nabíjením. Těžko říct proč se čínský gigant rozhodl vydat další telefon z loňské řady. Rovněž nevíme, zda bude k dispozici pouze na vybraných trzích, nebo třeba i u nás. Mimo jiné si telefon (přestože ještě nebyl představen) vysloužil v testu DxOMark 80 bodů za audio. Jde tak o vůbec nejlepší telefon na světě v tomto segmentu. Může se pochlubit stereo reproduktory vyladěné firmou Harman Kardon a velmi dobře je na tom prý i záznam zvuku.

Koupili byste si tento Xiaomi telefon?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)