Xiaomi představí nový Black Shark 2 Pro. V čem se bude lišit?

xiaomi black sharp 2 pro

Xiaomi Black Shark 2 se začal v Evropě prodávat teprve před třemi měsíci. Jde o velmi výkonný herní telefon, který je osazen nejnovějším Snapdragonem 855, kterému sekunduje 12 GB RAM a nechybí podpora režimu Ludicrous, který po aktivaci zvýší grafický výkon a udrží stálé a vysoké FPS.

Už teď se však můžeme těšit na vylepšenou verzi toho telefonu, jelikož se na webu weibo.com objevil plakát oznamující představení nástupce. Telefon bude tedy tradičně jako všechny řady Black Sharp herní, velmi podobný klasickému Black Sharku 2, ovšem s rychlejším čipsetem. Qualcomm teprve nedávno oznámil produkci nového čipu Snapdragon 855 Plus, což je výkonnější verze klasického Snapdragonu 855. Má o pár procent rychlejší procesor, ovšem grafický akcelerátor se dočkal 15% zrychlení.

xiaomi black sharp 2 pro

To může být pro hráče vysoký nárůst. Zejména pokud hrajete hry jako Asphalt 9, Shadowgun: Legends, Tekken Mobile nebo Lineage II. Ostatní specifikace telefonu zatím známé nejsou ale dá se očekávat, že kromě vylepšeného čipu k žádnému zásadnímu rozdílu nedojde. Kapacita RAM paměti je totiž u současného modelu více, než dostatečná a stejně jsou na tom i ostatní parametry. Ke kompletnímu odhalení dojde 30. července, tak se nechme překvapit.

Hrajete náročné hry na telefonu?

Zdroj: weibo.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)