TOPlist

Xiaomi ukázalo extrémně levné hodinky Black Shark S1 Pro! Podporují ChatGPT a umí volat

xiaomi black shark s1 pro
  • Xiaomi představilo v září hodinky Black Shark S1
  • Mají kvalitní displej, integrovaného AI chatbota a nízkou cenu
  • Nyní zamířily také na Aliexpress

Na konci září jsme vás informovali o hodinkách Xiaomi Black Shark S1 a jejich vstupu na globální trh, nyní na trh míří jejich Pro varianta, která má jiný design a několik vylepšení. Dodání do Vánoc už ale pravděpodobně nestihnete, počítejte spíše se začátkem ledna.

Black Shark S1 Pro od Xiaomi jsou poměrně zajímavé chytré hodinky. Mají totiž solidní výbavu, některé unikátní funkce a přitom rozumně nastavenou cenu. Můžeme se na chvíli zastavit u displeje. Je jím 1,43″ AMOLED panel s rozlišením 466 x 466 pixelů a 60Hz obnovovací frekvencí, na danou cenovku se tedy díváme na velmi solidní panel, který má navíc svítivost až 600 nitů. Co se týče systému, bohužel firma spoléhá na proprietální FreeRTOS, ten je však součástí většiny levných hodinek. Pokud chcete něco pokročilejšího (například Wear OS), budete muset sáhnout hlouběji do kapsy.

Nelze si nevšimnout odolného těla, které splňuje certifikaci IP68, na boční straně se nachází dvojice tlačítek a dokonce i otočná korunka.

xiaomi black sahrk s1

Za zmínku však stojí integrace AI bota na bázi ChatGPT, který uživatelům nabízí odpovědi na dotazy a následně je přenáší do telefonu. Ocenit lze také podporu hovorů (pouze přes Bluetooth) nebo NFC, otázkou však zůstává, zda do hodinek půjde nahrát evropská platební karta.

Cena: 1 439 Kč

Nezapomnělo se ani na sportovce, pro které je připraveno přes 100 sportovních režimů, hodinky umí samozřejmě měřit srdeční tep i hladinu okysličení krve. Na jedno nabití hodinky vydrží až 15 dní. Na Aliexpressu jsou k dostání za 1 439 korun, doprava je zdarma.

New Smart Watch Black Shark S1 Pro

New Smart Watch Black Shark S1 Pro

Stačily by vám podobné chytré hodinky?

Zdroj: GSMArena, BlackShark

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)