Xiaomi představilo na globálním trhu hodinky Black Shark. Co nabízí za necelých 1200 korun?

xiaomi chytré hodinky
  • Doplňky Black Shark od Xiaomi dorazily na globální trh 
  • Chytré hodinky Black Shark S1 mají parádní displej, otočnou korunku a můžete z nich volat
  • Na oficiálním e-shopu jsou k dispozici za 50 dolarů

Společnost Xiaomi vstoupila na globální trh s novými produkty značky Black Shark včetně chytrých hodinek Black Shark S1, které cílí především na uživatele, kterým stačí základní funkce a ocení dlouhou výdrž baterie.

Design chytrých hodinek Black Shark S1 se nese ve znamení jednoduchosti. Kovový rám okolo ciferníku je pak na danou cenovku poměrně neobvyklý, těžko ale soudit jeho kvalitu. Nechybí každopádně otočná korunka. Dominantou přední strany je pak 1,43palcový AMOLED displej s rozlišením 466 x 466px, 60Hz obnovovací frekvencí a jasem 600 nitů, což velmi dobré hodnoty. Díky certifikaci IP68 jsou hodinky odolné vůči vodě a prachu, na jedno nabití mají dle výrobce vydržet až 10 dní při běžném používání.

black shark s1

Hodinky Black Shark S1 nabízejí více než 100 sportovních režimů, stejně jako třeba náramky Smart Band. Potěší možnost volání (pouze skrz Bluetooth), přičemž firma do hodinek, respektive mikrofonů implementovala technologii ENC, která potlačí okolní hluk. Synchronizaci s mobilem obstarává aplikace Shark Wear. V tuto chvíli jsou k dispozici na oficiálním e-shopu za cenu 50 dolarů (asi 1 150 korun), za poplatek si je můžete nechat i do Česka.

So they have a watch now… Black Shark Watch S1 review

So they have a watch now... Black Shark Watch S1 review

Stačily by vám takové hodinky na běžné používání?

Zdroj: gizmochina.com, blackshark.gg, tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)