Xiaomi se chystá na představení herních mobilů. Co o nich víme?

xiaomi black shark 5

Společnost Xiaomi uvádí pravidelně na trh kromě vlajkových lodí také své herní telefony. Ty se k nám sice oficiálně nedováží, můžete si je však objednat třeba přes Aliexpress a za přirážku je lze zakoupit i na některých českých e-shopech. Podle posledních informací se nová řada těchto telefonů, tedy Black Shark 5 představí již v únoru.

Xiaomi Black Shark 5 (Pro) budou nekompromisní bestie

Podle dostupných informací se má jednat o dva telefony – Xiaomi Black Shark 5 a Xiaomi Black Shark 5 Pro. Firma dnes vydala hned několik prospektů lákající na chystané mobily. Můžeme na nich vidět čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen1, ovšem zda bude i v základní verzi není úplně jasné. Nedávno jsme se totiž dozvěděli, že v ní bude tikat Snapdragon 888+, což by ale asi nebylo úplné zklamání.

Xiaomi Black Shark 5

Black Shark 5 má dostat Samsung E4 AMOLED displej s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí. Vzorkovací frekvence se má zastavit na hodnotě 720 Hz, což je pro herní telefon určitě vítané. O výdrž se má pak starat 4600mAh baterie s podporou 120W nabíjení. Varianta Pro má dostat 6,8″ AMOLED panel s QHD+ rozlišením a 144Hz obnovovací frekvencí. Baterie mý disponovat kapacitou 5000 mAh a oba dva mobily v sobě mají mít Android 12.

Koupili byste si herní telefon?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)