Xiaomi Black Shark 4S (Pro): herní řada dostala 720Hz displeje a výkonné čipy

xiaomi telefony

Společnost Xiaomi podle očekávání představila dva nové modely – Black Shark 4S a Black Shark 4S Pro. Jedná se o herní telefony, což může naznačovat nejen vzhled, ale také brutální výkon nebo extrémně rychlý panel. Pojďme si je tedy představit.

Xiaomi Black Shark 4S (Pro) oficiálně

Oba dva telefony pokrývá 6,67″ E4 AMOLED displej s Full HD+ rozlišením, 144Hz obnovovací frekvencí a vzorkovací frekvencí hned 720 Hz, což je opravdu až extrémní hodnota. Nedávno bylo představeno OnePlus 9RT, které se může pyšnit 600Hz frekvencí a dnes tu máme telefon, který jej překonává. Co se týče zadní strany, v případě Pro verze se zde nachází 64Mpx hlavní snímač, základní model pak dostal 48Mpx objektiv. Oběma dopomáhá 8Mpx ultraširoký a 2Mpx hloubkový fotoaparát.

Black Shark 4S Unboxing (Official)

Black Shark 4S Unboxing (Official)

Pod kapotou pak tiká čipset Qualcomm Snapdragon 870, v případě Pro verze dokonce Snapdragon 888 Plus v kombinaci s 8/12 GB RAM a 128/256GB úložištěm. Za základní verzi zaplatíme v Číně 2 699 CNY, což je asi 9 200 korun bez daně. Pokud se ale telefony dostanou k nám, můžeme očekávat cenu o něco vyšší.

Co na nové herní telefony Xiaomi říkáte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)