TOPlist

Xiaomi Black Shark 4 Pro poodhaluje parametry a jedno překvapení

Black Shark 4 parametry

Další zástupce nekompromisní výkonné řady telefonů Black Shark se objevil v Google Play konzoli pro vývojáře. Máme tak jedinečnou možnost nahlédnout pod pokličku připravované nekompromisní bestie. Nebudou to jen špičkové parametry, čím se bude snažit Black Shark 4 Pro zaujmout. Jaký bude?

Před několika týdny se v konzoli pro vývojáře objevil připravovaný telefon Black Shark 4. Nyní se k němu přidal i vyšší model Black Shark 4 Pro. V Google konzoli pro vývojáře je telefon zatím k nalezení pod názvem PRS-A0. Zařízení má běžet na Androidu 11. Z hardwarových parametrů Black Shark 4 Pro je zatím jasná přítomnost 12GB RAM a FullHD+ displeje. Jako procesor je uveden Snapdragon 865, ale nejspíš se jedná o chybu, jelikož lze čekat spíš přítomnost Snapdragonu 888. V této fázi života produktu není taková nepřesnost v Google Play konzoli žádnou výjimkou.

Na přiloženém obrázku můžeme vidět, že telefon bude vybaven selfie kamerou umístěnou doprostřed horní části displeje. Na fotce telefonu dále můžeme vidět jedno překvapení. Nezvykle velký počet tlačítek po stranách Black Shark 4 Pro. Jedná se nejspíš o speciální tlačítka určená pro komfortnější hraní, ale mají tentokrát decentnější provedení než u předchozích modelů. Další parametry telefonu Black Shark 4 Pro si můžeme odvodit ze známých faktů o nižší verzi Black Shark 4, která má být vybavena 6,67“ displejem, 4500mAh baterii a 120W rychlonabíjením.

Jak se těšíte na nové telefony série Black Shark 4?

Zdroj: gsmarena

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)