TOPlist

Xiaomi Black Shark 4 dostane bleskurychlý displej. Co o něm víme?

black shark 4 displej

Nové telefony z řady Black Shark 4 se nám představí již 23. března a nyní konečně známe parametry i použitý displej. Na oficiálním teaseru můžeme spatřit několik specifikací týkající se hlavně displeje. Ten bude totiž opravdu velice svižný.

Xiaomi Black Shark 4 dostane svižný displej

Obě varianty telefonů Black Shark 4 dostanou Samsung E4 AMOLED panel s obnovovací frekvencí 144 Hz. Vzkorkovací frekvence pak bude hned 720 Hz, což je vůbec nejvíce ze všech telefonů. Osobně jsme na telefon, respektive hlavně jeho displej velice zvědaví. Displej bude narušovat průstřel uprostřed, kde se bude nacházet selfie kamerka.

black shark 4 displej

Již dříve bylo potvrzeno, že bude uvnitř telefon tikat čipset Qualcomm Snapdragon 888 a několik plakátů odhalilo, že bude klasický model nabízený minimálně ve dvou barevných variantách. Nevíme jak to bude u Pro verze, ale ta klasická dostane 4 500 mAh baterii s podporou až 120 W nabíjení.

Jak se těšíte na tento telefon?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)