Xiaomi Black Shark 3 bude mít na boku mechanická tlačítka

xiaomi black shark 3

Herní telefon Black Shark 3 se představí již 3. března. Nyní však dostáváme trochu jasnější představu o tom, co od telefonu můžeme očekávat. Nejnovější upoutávky na telefon odhalují dvojici zabudovaných mechanických tlačítek, které můžeme znát například z ovladačů pro herní konzole.

Tlačítka na bocích telefonů nejsou ničím novým. Můžeme je nalézt například v ASUS ROG Phone a ROG Phone II, kde jsou však na dotyk. Xiaomi se rozhodlo, že půjde trochu jinou cestou a udělá tato tlačítka hardwarová. Bude se tak jednat o vůbec první telefon s herními mechanickými tlačítky (nepočítáme-li telefony jako Xperia Play). Tlačítka sedí v jedné rovině spolu se zařízením a když je nebude používat, vůbec o nich nebudete vědět.

Black Shark 3 má dále přijít se 120 Hz displejem a čipsetem Snapdragon 865, kterému má sekundovat až 16 GB operační paměti RAM. Nebude chybět ani ultra rychlé 65W nabíjení. Varianta Pro bude vybavena 5 000 mAh baterií, zatímco u klasického modelu bude kapacita baterie 4 720 mAh.

Těšíte se na Xiaomi Black Shark 3?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)