Xiaomi Black Shark 2 Pro je nejvýkonnější telefon planety. Co nabídne?

xiaomi black shark 2 pro

Původní Xiaomi Black Shark 2 je bezesporu velmi výkonným herním smartphonem. V prodeji je mimochodem pouze pár měsíců, přesto Xiaomi brzy představí jeho nástupce v podobě Xiaomi Black Shark 2 Pro. Co tedy aktualizovaný telefon nabídne? Co se týče designu, zde se žádné razantní změny nekonají. Jedinou výjimkou jsou proužky LED osvětlení okolo loga a na krajích telefonu. Celkově to vytváří fajn RGB efekt, takže každý pozná, že to s hrami na telefonu myslíte skutečně vážně. Na zadní straně nyní taktéž nalezneme více skla, než u předchůdce. Black Shark 2 Pro byl spatřen taktéž v benchmarku AnTuTu. Ten ukázal nejen některý z dalších parametrů telefonu, ale také celkový výkon.

Black Shark 2 Pro je osazen procesorem Qualcomm Snapdragon 855 Plus, což je výkonnější, přetaktovaná verze klasického Snapdragonu 855. Přetaktovaná verze nabízí o přibližně 5 % lepší procesorový výkon a 15% nárůst v grafickém výkonu. Nepřekvapí ani 12 GB operační paměti RAM, kterými disponuje již klasický Black Shark 2, displej s Full HD+ rozlišením nebo nejnovější Android 9.0 Pie. Celkový výsledek benchmarku dopadl nad očekávání dobře. AnTuTu mu nadělilo úctyhodných 405 598 bodů, což je o téměř 40 000 bodů více, než v případě Black Shark 2. Půjde tak zřejmě o vůbec nejvýkonnější telefon na trhu, jelikož současný král AnTuTu je OnePlus 7 Pro, který si vysloužil 371 610 bodů.

Co říkáte na chystaný Xiaomi Black Shark 2 Pro?

Zdroj: gsmarena.com
Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)