Xiaomi Black Shark 2 představen. Herní telefon se speciálním displejem a až 12GB RAM

herni telefon xiaomi black shark 2

Po originálním Black Sharku a vylepšené verzi Black Shark Helo, jsme se nyní dočkali představení plnohodnotné druhé generace pod názvem Xiaomi Black Shark 2. Novinka má Snapdragon 855, až 12GB RAM paměť anebo speciální displej s nízkou odezvou a citlivostí na tlak.

Black Shark 2 je nový herní telefon od Xiaomi

Displej má velikost 6,39 palců, jedná se AMOLED panel od Samsungu s FullHD+ rozlišením. Díky různým optimalizacím byla snížena odezva displeje na 43,5ms, což není na dotykový displej vůbec špatná hodnota. Zároveň je displej citlivý na tlak. Pomocí funkce Magic Press můžete na pravé i levé straně mít napamapovaná speciální tlačítka, která se aktivují poté, co zmáčknete displej silněji.

Přímo na přední straně jsou dva hlasité reproduktory, díky tomu si je nebudete překrývat při hraní. Potěší i to, že čtečka otisků prstů je v displeji, takže je přístupná pokaždé. A to i když k telefonu připojíte různé příslušenství.

Black Shark 2 (SD 855 | Stock Android | 48 MP | Controllers) – Unboxing & Hands On Review!

Black Shark 2 (SD 855 | Stock Android | 48 MP | Controllers) - Unboxing & Hands On Review!

O výkon se stará Snapdragon 855, který doplní speciální chlazení Liquid Cool 3.0. Xiaomi slibuje snížení teploty při hraní až o 14 stupňů Celsia. Základní model bude k dispozici s 6GB RAM pamětí a nejvyšší bude mít 12 GB RAM. Baterie má kapacitu 4 000 mAh a podporuje se rychlé 27W nabíjení.

Na zadní straně je 48 MPx fotoaparát, který doplňuje 12 MPx snímač s telefoto objektivem. Selfie kamera na přední straně má 20 MPx. Telefon se v Číně začíná prodávat již od dnešního dne. A to za cenu 3 200 CNY, v přepočtu s DPH cca 13 tisíc Kč. Nejdražší varianta s 12GB RAM stojí 4 200 CNY. To je v přepočtu s DPH cca 17 tisíc Kč.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí nový herní telefon Xiaomi Black Shark 2?

Zdroj: TZ, gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)