Snižte náklady na vodu jednoduše a rychle: Xiaomi představilo levný bezdotykový adaptér na kohoutek

bezdotykovy adapter xiaomi vodovodni kohoutek

Nový zajímavý produkt se nedávno objevil na crowdfundingové stránce Xiaomi. Jde o levný bezdotykový adaptér na vodovodní baterii, se kterým se šetří náklady. Velkým plusem je jednoduchá instalace a nízká cena. Pojďme si novinku představit.

Nový bezdotykový adaptér Xiaomi značně vylepší vodovodní kohoutek

Crowdfundingová stránka Xiaomi přináší velké množství podivných, ale zároveň i zajímavých produktů. Jeden z posledních hitů je bezdotykový adaptér na vodovodní baterii. Vybráno bylo o 2 902 procent více peněz, než se požadovalo. Už z tak extrémního zájmu lidí v Číně, je jasné, že zde je další hit. A není se čemu divit.

xiaomi adapter vodovodni baterie

Bezdotykové adaptéry na vodovodní baterie nejsou žádnou novinkou. Jejich cena se ale pohybuje cca od 1 300 Kč a výš. Xiaomi jej nabízí za 79 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 315 Kč. Přitom verze od Xiaomi nemá žádné viditelné omezení oproti konkurenci. A k čemu se vlastně adaptér používá?

V první řadě jde o bezdotykové ovládání vodovodní baterie. Pokud chcete pustit vodu, mávnete rukou před senzorem. Pokud ji budete chtít zastavit, opět mávnete rukou. Tímto způsobem můžete ušetřit vodu, protože voda poteče jen ve chvílích, kdy ji potřebujete. A to i když máte třeba plné ruce nádobí anebo jsou špinavé od vaření. Další výhoda je v tom, že se díky bezdotykovému ovládání zabraňuje přenosu bakterií a virů.

Przystawka do kranu

Przystawka do kranu

Xiaomi tvrdí, že se podporují všechny druhy kohoutků. Přímo v balení bude šest různých nástavců. Samotná instalace je jednoduchá a zabere několik sekund, jak můžete vidět na videu. Jediné mínus vidíme v tom, že samotná “krabička” nemá zrovna pěkný vzhled a na vodovodní baterii to nevypadá zrovna pěkně. Uvnitř se nachází baterie, která na jedno nabití vydrží až 3 měsíce. Poté se dá dobít pomocí microUSB konektoru. Prodej v Číně začíná na konci února. Poté snad uvidíme tento zajímavý produkt i u nás.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí tento bezdotykový adaptér od Xiaomi?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)