TOPlist

Máte jeden z těchto Xiaomi telefonů? Aktualizace na Android 12 vám z něj může udělat těžítko

xiaomi mi 11 android 12 beta

Xioami je jedním z prvních výrobců, kteří testují Android 12 s tradiční nadstavbou MIUI na svých vlajkových lodích. V současné době je beta verze tohoto systému k dispozici na telefony Xiaomi Mi 11, Xiaomi Mi 11 Pro, Xiaomi Mi 11 Ultra a Xiaomi Mi 11i, ovšem její instalace vám v žádném případě nemůžeme doporučit.

Aktualizace s označením „V12.5.1.0.SKBMIXM“, „V12.5.1.0.SKKMIXM“, „V12.5.1.0.SKAMIXM“ vám totiž mohou změnit váš telefon v nepoužitelnou cihlu a jediným možným řešením je kontaktování servisu Xiaomi. Čínská firma uživatele, kteří mají zájem o brzké beta verze sama varuje, že jsou plné bugů a dalších nepříjemností.

Mi 11 Ultra Review – Xiaomi just KILLED Samsung!?

Mi 11 Ultra Review - Xiaomi just KILLED Samsung!?

Pokud máte zájem vyzkoušet si Android 12 s předstihem, nedoporučujeme vám jeho instalaci na váš hlavní telefon. Ačkoliv chápeme že ne každý má doma dva drahé modely. V tuto chvíli bohužel není jasné, zda se tento závažný problém týká většiny telefonů, nebo zda jde o ojedinělé případy.

Dostane váš telefon Android 12?

Zdroj: gizchina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)