Xiaomi Amazfit Verge Lite představení. Levnější chytré hodinky s lepší baterií

amazfit verge lite

Xiaomi představilo nové chytré hodinky Amazfit Verge Lite. Novinka toho má hodně společného s klasickou verzi Amazfit Verge. Změn si všimneme hlavně v ceně a také ve výdrži baterie.

Xiaomi Amazfit Verge Lite vydrží až 20 dní na jedno nabití

Po hardwarové i designové stránce vypadají nové hodinky téměř identicky jako starší Amazfit Verge. Opět mají AMOLED displej o velikosti 1,3 palců a rozlišením 360 x 360 pixelů. Chrání jej i stejné tvrzené sklo Gorilla Glass 3.

verge lite huami amazfit

Řemínek je identický, používá se silikon. V případě potřeby se dá ale vyměnit. Jedná se o hodně lehké chytré hodinky, váží pouhých 46 gramů. Nechybí senzor srdečního tepu, sledování aktivity po celý den, spánku apod. Potěší i podpora GPS a Glonass.

Kde si můžete všimnout největšího zlepšení, oproti předchozímu modelu, je výdrž baterie. Xiaomi slibuje až 20 dní na jedno nabití. Pokud budete nepřetržitě používat GPS, tak je výdrž hodinek 40 hodin. Cena hodinek je v Číně 499 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 2 tisíce Kč.

chytre hodinky xiaomi amazfit verge lite

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí nové hodinky od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)