TOPlist

Nové chytré hodinky Xiaomi Amazfit T-Rex připomínají Casio G-Shock

xiaomi amazfit t-rex chytre hodinky

Xiaomi si na veletrh CES 2020 nepřipravilo pouze novou generaci hodinek Amazfit Bip. Představení se dočkala i zcela nová řada Amazfit T-Rex. Jedná se o masivní, odolné hodinky, které designem připomínají legendární hodinky Casio G-Shock. Novinka od Xiaomi splňuje například certifikaci MIL-STD-810G a nezahanbí se ani jinými parametry, se kterými se bez větších problémů vyrovná konkurenci.

Představení chytrých odolných hodinek Xiaomi Amazfit T-Rex

AMOLED displej o velikosti 1,3 palců podporuje Alway On Display režim, rozlišení má 360 x 360 pixelů Chrání jej ochranné sklo Gorilla Glass 3. Kromě certifikace MIL-STD-810G splňují také voděodolnost 5 ATM. Hodinkám nechybí senzor srdečního tepu, dokážou sledovat aktivitu až u devatenácti různých sportů.

Propojení s telefonem probíhá pomocí Bluetooth 5.0 LE, podporuje se Android i iOS. Mají GPS, která může fungovat nepřetržitě až 20 hodin na jedno nabití, při klasickém používání hodinky vydrží 20 dnů. Cena hodinek je 799 CNY, v přepočtu s DPH cca 3 160 Kč.

Jak se vám líbí design hodinek Amazfit T-Rex?

Zdroj: fonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)