TOPlist

Xiaomi Amazfit GTR jsou nové chytré hodinky s luxusním designem a výdrží 24 dní

xiaomi amazfit gtr

Xiaomi Huami Amazfit GTR jsou nové chytré hodinky, které mají kulatý OLED displej. Vychází rovnou ve dvou velikostech – 42 mm a 47 mm. Existují dokonce i ve speciální Iron Man edici. Mají skvělou výdrž na jedno nabití, zajímavý design i nízkou cenu.

Hodinky Amazfit GTR vydrží na jedno nabití až 74 dní, má to ale háček

U těchto hodinek se hodně mluví o tom, že vydrží až 74 dní na jedno nabití. To je pravda, nicméně je tam trochu více „ale“. V první řadě si musíte pořídit větší 47mm verzi, která má baterii o kapacitě 410 mAh, menší 42mm verze má „pouze“ 195 mAh baterii. Druhou věcí, kterou musíte provést, je vypnout chytré funkce. Pokud jsou vypnuté, tak vydrží až těch 74 dní, můžete však zapomenout na pokročilé funkce.

V klasickém režimu chytrých hodinek nicméně i tak vydrží skvělých 24 dní, menší verze pak 12 dní. To jsou hodnoty, o kterých si například Wear OS hodinky můžou jen snít. Pokud jde o samotnou konstrukci, tak displej obou verzí chrání Gorilla Glass 3, kolem displeje se nachází zirkonová keramika. Zbytek těla hodinek je u větší 47mm verze vyroben z hliníku a nerezové oceli, k dispozici bude i speciální verze z titanu.

huami amazfit gtr design

Displej má u menší verze velikost 1,2 palců, u větší pak 1,39 palců. V obou případech se jedná o OLED panel s jemností 326 ppi. Nechybí podpora GPS, měření srdečního tepu a voděodolnost 5ATM. Hodinky mají možnost měření i plavání. Samozřejmostí je propojení s telefonem.

iron man amazfit gtr

Cena základní 42mm verze Amazfit GTR začíná na částce 800 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 3 200 Kč. Větší verze začíná na částce 1000 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 4 000 Kč. Verze z titanu pak vychází na 1 400 CNY, což je v přepočtu cca 5 600 Kč. Společnost představila i speciální designovou verzi Iron man, ke které však prozatím není známá cena.

Jak se vám líbí chytré hodinky Amazfit GTR?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)