Xiaomi pracuje na telefonu se 144 megapixelovým fotoaparátem

xiaomi 144 fotoaparát

Xiaomi byla vůbec první společností, která představila 48 megapixelový fotoaparát v Redmi Note 7. Později přišel Redmi Note 8 Pro se 64 megapixelovým snímačem a nedávno také 108 megapixelový Mi CC9 Pro/ Mi Note 10. Dle nových informací pracuje Xiaomi na telefonu se 144 megapixely, aby byl opět první.

Z předčasných spekulací také víme, že by se mělo jednat o telefon Mi 10S Pro či Mi CC10 Pro. Celou dobu Xiaomi spolupracuje na těchto fotoaparátech se Samsungem, který společnosti poskytuje senzory. A jelikož víme, že také Samsung pracuje na 144 megapixelovém fotoaparátu, bude pravděpodobně také v novém Mi telefonu.

Zatím je příliš brzy na to, abychom mohli s jistotou říci, který telefon bude tímto senzorem disponovat. Více bychom se měli dovědět v následujících týdnech. Každopádně k představení by mělo dojít ve třetím či čtvrtém čtvrtletí roku 2020.

Přijde Xiaomi první se 144 MPx fotoaparátem?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)