TOPlist

Xiaomi 14 je nadupaná bestie. V prvních dnech ušetříte 4 tisíce získáte tříletou záruku a hromadu dárků

Xiaomi 14 black

Komerční článek

  1. Xiaomi 14 a 14 Ultra v předprodeji s úsporou 4 000 Kč, 3letou zárukou a dárky
  2. Zařízení nabízí 4x 50Mpx fotoaparáty od Leica, Snapdragon 8 Gen 3 a 6,73″ AMOLED displej
  3. Předobjednávky zahrnují bonusy jako Photography Kit a bezdrátovou nabíječku

Novinky Xiaomi 14 a 14 Ultra jsou konečně tady. S napětím očekávaná čtrnáctá řada od Xiaomi překvapila svou nekompromisní výbavou, díky které bude Xiaomi 14 Ultra jednoznačným aspirantem na nejlepší telefon tohoto roku. Jeho koupě se vyplatí především v prvních dnech prodeje. Speciálně u Mobil Pohotovosti ušetříte až 4 000 Kč, dostanete 3letou záruku zdarma, vyšší kapacitu za cenu nižší a k tomu všemu ještě skvělé dárky.

4 x 50 Mpx od Leica a Snapdragon třetí generace

14. řada od Xiaomi je nadupaná po všech stránkách. Hlavní dominantou a lákadlem je čtveřice 50Mpx foťáků vyvinutých ve spolupráci se společností Leica. Samotným čočkám sekunduje AI platforma, která ladí fotky vyfocené za horších podmínek. A co se týče videí, Xiaomi 14 Ultra umí natáčet v brutálním 8K rozlišení.

Vpředu se vyjímá špičkový 6,73 AMOLED displej s obnovovací frekvencí 120 Hz, jasem 3 000 nitů a integrovanou čtečkou otisků prstu. Pod kapotou najdeme nejlepší čipset od Qualcommu, konkrétně Snapdragon 8 Gen 3. Ve výbavě nechybí ani velká 5000mAh baterie s podporou 90W ultrarychlého nabíjení, 80W bezdrátového nabíjení a také nejvyšší odolnost vůči prachu a vodě IP68.

Ceny Xiaomi 14 po odečtení slev a bonusů:

Dárky v hodnotě několika tisíc k předobjednávkám

Top výbava a zajímavá cenovka však není to jediné, čím 14. řada od Xiaomi zaujme. Xiaomi totiž rozdává dárky v hodnotě několika tisíc a taky ještě jednu výměnu displeje zdarma. Xiaomi_14 památky

V případě koupě Xiaomi 14 získáte díky slevovému kódu “xiaomi14“ vyšší 512GB kapacitu za cenu 256GB verze, a ušetříte tak 2 500 Kč. Na ještě nižší cenu se dostanete, prodáte-li u Mobil Pohotovosti svůj starý telefon. Díky tomu může být nové Xiaomi 14 vaše už za 13 490 Kč nebo za 319 Kč x 26 měsíců.

A konečně, pokud napíšete na nové Xiaomi 14 recenzi, můžete si vybrat mezi sluchátky Redmi Buds 5 nebo absolutní novinkou Xiaomi Band 8 Pro, které dostanete jako dárek.

K předobjednávce Xiaomi 14 Ultra zase získáte nadupaný Photography Kit v hodnotě 5 tisíc a za recenzi 80W wireless nabíjecí stojánek v hodnotě 2 tisíc korun. Xiaomi 14 a 14 Ultra se všemi dárky pořídíte nejvýhodněji u Mobil Pohotovosti, právě tady získáte k oběma telefonům ještě prodlouženou záruku na 3 roky zdarma. Pravidla akce a doplňující informace najdete právě zde. Xiaomi_14 green

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Xiaomi 14 Praha ČR Hrad

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

 

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)