Překvapení! Namísto Xiaomi 13 má přijít rovnou Xiaomi 14

xiaomi 14

O Xiaomi 13 se hovoří už několik měsíců, ale nakonec to vypadá, že k představení této řady vůbec nedojde. Nemusíte se ale bát. Vlajkové telefony Xiaomi v tuto chvíli procházejí posledními testy a co nevidět se oficiálně představí. Nutno však podotknout, že zřejmě pod jiným označením.

Na sociální síti Weibo se totiž objevila fotka, na které si můžeme všimnout krabice, ve kterých jsou krabičky od Xiaomi telefonů. Je na nich vyrytý nápis Xiaomi 14 a logo Leica, takže je možné, že čínská společnost přeskočí číslovku 13, která je v některých zemích považována za nešťastnou. Kromě této fotografie navíc unikl také screenshot ukazující fakt, že Xiaomi 14 běží na MIUI 14.02.0 a pod jeho kapotou tiká čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen2 v kombinaci s 12 GB RAM.

K oficiálnímu představení by mohlo teoreticky dojít už na konci prosince. V toto období totiž přišla na trh také řada Xiaomi 12. Bavíme se samozřejmě ale pouze o čínském trhu, do Evropy dorazí nejdříve někdy v březnu.

Co říkáte na tento krok ze strany Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)