Silné tvrzení! Xiaomi 13 bude mít lepší výdrž baterie než iPhone 14 Pro Max

xiaomi 13 výdrž baterie graf

Už za dva dny nám Xiaomi ukáže své nové produkty v čele s řadou Xiaomi 13, která patří k těm vůbec nejočekávanějším. Ještě předtím, než na samotnou událost dojde se s námi zakladatel čínské firmy podělil o několik zajímavostí, přičemž jedna z nich nás nenechala chladnými.

Generální ředitel a zároveň také zakladatel firmy Xiaomi, Lei Jun se s námi podělil o zajímavý graf, který ukazuje výdrž baterie různých telefonů. Čísla za telefony značí průměrnou výdrž na dny. Čínská vlajková loď v podobě Xiaomi 13 je na prvním místě s hodnotou 1,37.

xiaomi graf výdrže baterie

Nechává za sebou tedy telefony jako Samsung Galaxy S22 Ultra, Huawei P50 Pro a v neposlední řadě také iPhone 14 Pro Max. To je přitom jeden z nejlepších telefonů (co se výdrže týče) na trhu a překonává jej jen několik modelů, jako například ROG Phone 6 Pro.

iPhone 14 Pro Max vs iPhone 13 Pro Max / Samsung / Xiaomi / OPPO / OnePlus Battery Life DRAIN Test!

iPhone 14 Pro Max vs iPhone 13 Pro Max / Samsung / Xiaomi / OPPO / OnePlus Battery Life DRAIN Test!

Xiaomi 13 má být navíc oproti dvou zmíněným pádlům poměrně malý telefon. Samozřejmě je potřeba dodat, že se nejedná o žádné nezávislé grafy a těžko říct, jakou k tomu firma využívala metodiku. Stejně tak Jun lákal na výkon a novinku považuje za nového krále výkonu na poli Android zařízení. Pod jeho kapotou bude tikat Snapdragon 8 Gen2 v kombinaci s LPDDR5X paměti a přítomno zde bude také UFS 4.0 úložiště.

Jak jste spokojení s výdrží u vašeho mobilu?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)