Xiaomi 13, MIUI 14, hodinky i stolní PC. Čínská firma tento týden odhalí své triumfy

xiaomi 13 představení

O představení řady Xiaomi 13 se spekuluje už několik měsíců. V posledních týdnech se to dokonce na internetu hemžilo informacemi o tom, že čínský gigant přeskočí jednu číslovku a představí rovnou Xiaomi 14. Tak se ale nakonec nestane, jak prozrazuje oficiální prospekt, ze kterého je konečně zřejmé, kdy se nových vlajkových telefonů dočkáme. Na stejné konferenci bude představena také nadstavba MIUI 14, na kterou fanoušci čekají poměrně dlouhou dobu.

Představení je plánováno na 1. prosince ve 12:00 našeho času, tedy ve čtvrtek. Šéf firmy, Lei Jun se pochlubil s oficiálním renderem Xiaomi 13 které nabídne plochý OLED panel s tenkými rámečky. Na horní straně bude mít pouhých 1,61 mm, spodní pak bude měřit 1,81 mm. Telefon má být také poměrně kompaktní, (71,5 mm na šířku) díky čemuž se bude dobře ovládat jednou rukou.

Na čtvrteční akci čínský gigant představí kromě Xiaomi 13, Xiaomi 13 Pro a MIUI 14 také hodinky Xiaomi Watch S2 a sluchátka Xiaomi Buds 4. Spekuluje se také o novém projektoru, routeru a vůbec prvním stolním počítači. Tento týden se tedy rozhodně máme na co těšit.

Jak se těšíte na novinky od Xiaomi?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)