Unikají další detaily o řadě Xiaomi 13. Těšíte se?

xiaomi 12 pro

Už je tomu osm měsíců, co firma Xiaomi odhalila vlajkovou řadu Xiaomi 12 a tak se pochopitelně začíná čím dál více hovořit o nástupcích. Ty se mají představit ke konci letošního roku a k dostání budou zřejmě začátkem toho příštího. Nyní se jeden z leakerů rozpovídal o displeji jednoho z nástupců.

Leaker Digital Chat Station, který se obvykle ve svých únicích příliš neplete se podělil na sociální síti Weibo o detaily displeje chystaného Xiaomi 13 Pro. Podle něj se můžeme těšit na 6,7palcový zakřivený AMOLED panel Samsung E6 se 120Hz obnovovací frekvencí a 2K rozlišením. Standardní model pak dostane 6,36palcový displej, který bude pokrývat 2,5D sklo.

Už z předchozích informací víme, že si čínský gigant pohrává s myšlenkou, že by použil keramiku, což by byl na poli telefonů unikátní materiál. Počítat můžeme také s čipem Qualcomm Snapdragon 8 Gen2 nebo 50W bezdrátovým nabíjením.

Jak se těšíte na řadu Xiaomi 13?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)