Zadní strana chystaného Xiaomi 13 vypadá dost divně. Co ji říkáte vy?

Xiaomi 13 zadní strana design

To, že Xiaomi v těchto chvílích usilovně pracuje na telefonech řady Xiaomi 13 asi nikoho nepřekvapí. V posledních týdnech jsme byli svědky několika úniků, které se týkaly hlavě Xiaomi 13 Pro. Nyní se na internetu objevil také základní model, respektive jeho zadní strana.

Pokud se zaměříme na ten obří modul fotoaparátu, můžeme zde vidět určitou podobnost s Xiaomi Mi 11 Ultra. Nachází se v něm celkem tři snímače, s největší pravděpodobností širokoúhlý, ultraširokoúhlý a teleobjektiv. Nechybí samozřejmě ani blesk a všimnout si můžeme také nápisu LASER, což značí laserové ostření.

Xiaomi 13 zadní strana

Základní model by měl disponovat 6,38palcovým AMOLED displejem s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí, pod kapotou má tikat dosud nepředstavený čip Qualcomm Snapdragon 8 Gen2. Oficiálního uvedení bychom se měli dočkat ještě před koncem letošního roku.

Který Xiaomi mobil byste si chtěli vyzkoušet?

Zdroj: gizmochina.com, emoji: pngall.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)