Xiaomi chystá nálož novinek pro Evropu: čekáme dva mobily i tablet

Xiaomi 12T Pro Redmi Pad

Telefony Xiaomi 12T a Xiaomi 12T Pro jistě patří k tomu nejočekávanějšímu, co má čínská firma v dohledné době představit. O mobilech víme takřka všechno a nyní jeden z leakerů prozradil, že by se mohly telefony trochu překvapivě objevit již příští týden vedle dalších produktů objevit na globálním trhu, tedy i v Evropě.

Základní Xiaomi 12T dostane 6,7palcový OLED panel se 120Hz obnovovací frekvencí a podporou HDR10+. Pod kapotou bude tikat MediaTek Dimensity 8100 v kombinaci s 8 GB RAM a 128/256GB úložištěm. Nebude chybět ani soustava tří foťáků v čele s hlavním 108Mpx senzorem.

redmi pad xiaomi 12t pro

Varianta Pro na tom bude o poznání lépe. Výkon totiž dostane na starost Snapdragon 8+ Gen1 a počítat můžeme také s 200Mpx fotoaparátem od Samsungu, který nalezneme třeba také v nové Motorole. Spolu s mobily má být představen také tablet Redmi Pad, který vsadí na 11palcový 2K displej, 7800mAh baterii nebo 8Mpx fotoaparát. Hovoří se také o globálním představení sluchátek Redmi Buds 4 Pro.

Zaujal vás některý z produktů?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)