Slušná podpora. Nové Xiaomi mobily se dočkají i Androidu 15

Xiaomi 12T Pro

Pokud vás alespoň trochu zajímá značka Xiaomi a jejich vlajkové lodě, pravděpodobně vám neuniklo včerejší představení mobilů Xiaomi 12T, která nabízí solidní fotoaparáty, skvělý výkon a tradičně také velmi rychlé nabíjení. Na konferenci se hovořilo také o podpoře dvojice těchto telefonů, která není vůbec špatná.

Dle firmy dostanou telefony Xiaomi 12T a Xiaomi 12T Pro tři roky hlavních aktualizací Androidu a čtyři roky bezpečnostních záplat. Co to znamená v praxi? Vzhledem k tomu, že oba dva startují s Androidem 12 (a MIUI 13) se mohou zákazníci těšit i na Android 15. Sice nejde o tak dlouhou podporu, kterou nabízí třeba Samsung, nebo dokonce Apple, stále jde ale na poměry Android mobilů o solidní support.

Pokud se o mobilech chcete dozvědět více informací, rozhodně mrkněte na náš shrnující článek. Mimo mobily čínský gigant představil také levné QLED televizory nebo náramek Xiaomi Smart Band 7 Pro.

Jak se vám líbí nová řada Xiaomi 12T?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)