TOPlist

Xiaomi 12T Pro bude pořádné dělo. Kolik bude stát v Evropě?

xiaomi 12t pro

Společnost Xiaomi představila před pár dny v Číně hromadu nových produktů včetně mobilu Redmi K50 Ultra. Ten se podle nejnovějších informací představí také v Evropě pod označením Xiaomi 12T Pro. Vedle něj by se ale měla objevit také standardní varianta a to konkrétně v říjnu. Nyní kanál Snoopy Tech přinesl informace o evropských cenách obou telefonů.

Nejprve si pojďme říct něco ke specifikacím. Vzhledem k tomu, že bude Xiaomi 12T Pro pouze přeznačeným Redmi K50 Ultra můžeme počítat s 6,67palcovým OLED panelem s rozlišením Full HD+ a 144Hz obnovovací frekvencí. Výkon bude obstarávat čip Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1 v kombinaci s LPPDR5 RAM a UFS 3.1 úložištěm. Výdrž dostane na starost 5000mAh baterie s podporou 120W nabíjení a těšit se můžeme také na 108Mpx hlavní snímač.

Redmi K50 Ultra unboxing – English

Redmi K50 Ultra unboxing - English

Za základní variantu bude výrobce prý žádat 849 EUR, což je asi 20 500 Kč, zatímco základní varianta, která by mohla dostat jiný čipset (spekuluje se o Dimensity 8100-Ultra) se dostane na cenu 649 EUR, tedy přibližně 15 800 Kč.

Jak se těšíte na nové Xiaomi mobily?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)