Xiaomi 12S Pro vystrkuje růžky. Výkon bude na prvním místě

xiaomi 12

Od představení vlajkové řady Xiaomi 12 uplynulo téměř půl roku a vypadá to, že se chystají další dva zástupci. Mobily Xiaomi 12S a Xiaomi 12S Pro mají nabídnout vlajkové čipsety a nyní jsme se dozvěděli, že minimálně jeden z nich dostane čipset od MediaTeku.

Xiaomi 12S Pro bude možná ve dvou verzích

Server xiaomiui přišel s informací, že se v případě Xiaomi 12S Pro dočkáme čipu MediaTek Dimensity 9000. Databáze IMEI odhalila, že se telefon kódově označuje jako “dauimer”.  Původně se přitom hovořilo o Snapdragonu 8 Gen1 Plus. Ve hře je ale také varianta, že bude telefon prodáván s oběma čipy. Na odpověď bychom naštěstí neměli čekat příliš dlouho, jelikož se mají mobily ukázat během několika týdnů.

xiaomi 12s pro

Co se týče dalších specifikací, Pro varianta má dostat 6,55palcový AMOLED displej s Full HD+ rozlišením, 64Mpx hlavní foťák a 4500mAh baterii s podporou 67W nabíjení. Samozřejmostí bude Android 12 s nadstavbou MIUI 13. Cena by pak měla být o něco nižší, než v případě základního Xiaomi 12.

Jak se těšíte na Xiaomi 12S Pro?

Zdroj: xiaomiui

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)