Xiaomi brzy představí další špičkové mobily. Jeden z nich bude ohebný

xiaomi mix fold

Xiaomi na nás chrlí jeden telefon za druhým a vypadá to, že se dalších modelů dočkáme ještě v červnu. Dvojice očekávaných mobilů, Xiaomi 12S a Xiaomi Mix Fold 2 byla totiž certifikována na jednom z čínských úřadů, což bývá jeden z posledních kroků před oficiálním uvedením.

Xiaomi 12S a Mix Fold 2 se blíží

Xiaomi 12S má označení 2206123SC, Xiaomi Mix Fold 2 pak 22061218C a ze seznamu jsme se dozvěděli, že oba dva mobily podporují rychlé 67W nabíjení, což sice není nejlepší hodnota na trhu, ale stále pomocí ní nabijete mobil za několik desítek minut. Podle očekávání se mobily prvně představí v Číně a na globální trh zamíří v tom nejlepším případě až za několik týdnů. Bavíme se ale spíše o měsících.

xiaomi 12s mi mix fold 2 certifikace

Co se specifikací týče, oba mobily mají dostat čipset Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1. Xiaomi 12S dostane 120Hz OLED displej a 50Mpx hlavní foťák, zatímco ohebný Mix Fold 2 má dostat 8,1palcový vnitřní displej s LTPO technologií. Těšit se můžeme také na selfie fotoaparát pod displejem nebo podporu pro stylus.

Jaký máte názor na nové Xiaomi mobily?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)